O Autorce

Jmenuji se Charlotte. Dvacet mi už bylo, do třiceti mám (snad) ještě času dost. Vyrostla jsem na mnoha místech a sny se mi zdají v šesti jazycích. Narodila jsem se do trochu střelené nomádské rodiny, což se na mně (díky bohu) významně podepsalo. Na svoje první velké samostatné dobrodružství jsem se vydala když mi bylo osmnáct. Zatím jsem procestovala 22 zemí. Nejvíc „doma“ se cítím v Indii, Gruzii a ve Francii. 

Pracuju jako konzultant v jedné mezinárodní firmě. I díky práci mám to štěstí cestovat. Nejčastěji pendluju mezi Českem a Gruzií, která se stala mým druhým domovem. Ve volném čase se věnuji pro bono poradenství v oblasti zdraví a osobního rozvoje.

Mám tisíce zájmů a aktivit. Baví mě studium a za svou pestrou vysokoškolskou kariéru jsem stihla studovat archeologii, management, antropologii, asijská studia a mezinárodní vztahy. Po studiu ve Velké Británii jsem svou studijní odysseu ukončila diplomem z Kulturní antropologie v roce 2017 na Filozofické fakultě v Praze. Nyní pokračuji v magisterském studiu na Metropolitní univerzitě v Praze. Na akademické půdě se specializuji na medicínskou antropologii – zajímám se o šamanismus, alternativní medicínské systémy a otázku fyzického a mentálního zdraví napříč kulturami. Mým životním tématem je, vedle zdraví, také Asie – zejména její náboženské systémy, kultury a lidé.

Když zrovna necestuju, nepracuju a nestuduju, nebo někde neběhám s hlavou v oblacích, tak ráda píšu, fotím, čtu, vyprávím příběhy, vařím, jím, chodím pěšky, utíkám do přírody a povídám si s lidmi kolem sebe.